Reklama s ED 20 Práce

Jsme pevně spojeni se svými klienty. To je provedeno efektivně tak, aby bylo dosaženo té nejvzdálenější zákaznické základny. Využíváme našich zkušeností v práci s obřími organizacemi v digitálním světě, abychom jim pomohli realizovat své cíle. Níže jsou hlavní internetové oblasti, které pokryjeme.

# 1 Správa sociálních médií

V ED 20 Work věříme v sílu sociálních médií jako nástroje, který je schopen řídit masivní změny v podnikatelském světě. Přizpůsobíme a začleňujeme stávající nástroje do řízení plynulého toku informací od našich klientů k jejich klientům.

To pomáhá zajistit včasný přenos informací o produktech a službách, které naši klienti nabízejí. S námi na palubě, stačí jen sednout a dívat se na to, že se nám podaří zvládnout zázrak ve Vašem zájmu.

# 2 Digitální marketing

To se týká správy sociálních médií, pouze tehdy, když je specifické pro využití síly webu v produktech a službách, které nabízejí naši klienti. Pomáháme při propagaci značek na platformě digitálních médií. Vyvíjíme specifické kampaně, které jsou dlouhé a efektivní, s cílem dosáhnout velice širokého dosahu.

# 3 Online Work

Jsme přesvědčeni o revoluci v průmyslu pracovní síly a pracujeme s organizacemi, které nabízejí online práci různým lidem po celém světě. Ať už jde o řádné zaměstnání nebo o práci na volné noze, spolupracujeme s organizacemi a usilujeme o to, aby společnost byla všem lidem dostupná všude. To pokrývá dostupnou práci ve všech průmyslových odvětvích se všemi úrovněmi dovedností, které jsou důkladně zváženy.

# 4 Online platby

Zajišťujeme bezproblémovou výměnu zboží a služeb s odpovídajícími platbami. Došlo k obrovské revoluci v oblasti online plateb, které začínají obvyklými způsoby platby, jako jsou drátové převody, peníze na elektronickou poštu (Paypal), online převody peněz (Western Union) a mobilní peníze. Převedou se na nejnovější technologií šifrovací měny, jako jsou bitové mince. To vše usnadnilo hladký převod prostředků od kupujícího k prodávajícímu a naopak. Pomáháme tomu tak, abychom úzce spolupracovali s našimi klienty tím, že nabídneme inzerci přizpůsobenou zákazníkům s cílem informovat své klienty o těchto službách.